CZJUG: Co se chystá v jarní sezóně 2024

Ahoj, CZJUG pro vás chystá v jarním období několik akcí, na které se můžete těšit. Podrobnosti sdělíme obvyklým způsobem, tady je pouze přehled o tom, co se chystá. Přehled událostí najdete taky v kalendáři CZJUG.

CZJUG sraz v Praze na MFF o Evita DB s Honzou Novotným

27. března bude další sraz CZJUG, na běžném místé na MFF UK na Malostranském náměstí. Tentokrát nám bude Honza Novotný vyprávět o Evita DB. Tuto akci podporuje firma FG Forrest, kde Honza pracuje. Na posledním setkání před Vánoci nás bylo celkem hodně a nebylo to jenom o přednášce. Skvělá atmosféra pokračovala i v nedaleké hospodě. Přijďte, ať si to zopakujeme!

Společné setkání s Oracle, MySQL a Heather Vancura z JCP

V dubnu máme pro vás něco, co věříme, že vás zaujme! Dne 25. dubna se chystá společné setkání s komunitou MySQL a s Heather Vancura z Oracle, která působí jako Group Community Manager v rámci JCP programu. Co můžete očekávat? Přednášku o Helidon frameworku a virtuálních vláknech v Java 21 od Daniela Kece z Helidon teamu, zajímavou prezentaci od Heather o JCP programu a na závěr přednášku ze světa MySQL. Tuto akci sponzoruje firma Oracle. Místo konání ještě upřesníme. Je pravděpodobné, že to bude jinde než na obvyklém místě na MFF UK.

Online konference IntelliJ Idea Conf 2024

Pro všechny, komu vyhovuje se konferencí zúčastňovat z domova nebo z práce, máme tip na 6. a 7. března – online konference IntelliJ Idea Conf 2024: https://lp.jetbrains.com/intellij-idea-conf-2024/

VirtualJUG s Trishou Gee

A nakonec, ale rozhodně neméně zajímavá, je online přednáška pořádaná VirtualJUG 21. března s Trishou Gee. Mluvit bude o testování a tom, jak psát a debuggovat testy efektivněji: https://www.meetup.com/virtualjug/events/299376755/

Takže co na to říct? Těšíme se na vás na akcích CZJUG a přejeme hezké jaro s Java komunitou!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..