jOpenSpace 2024, registrace otevřeny

Patnáctý ročník ne-konference jOpenSpace se koná 4. – 6. října 2024 v Hotelu Antoň v Telči. Pro účast je potřeba vyplnit registrační formulář (https://bit.ly/joscz2024Registrace).

Ne-konference neznamená, že se organizátorům nechce připravovat program, ale naopak dává prostor všem pozvaným, aby si program sami složili z toho nejzajímavějšího, čím se v poslední době zabývají nebo co je oslovilo. Obsah, který vytváří všichni účastníci, se skládá z desetiminutových prezentací a delších workshopů s převážně vývojářskou tématikou od devops, přes datové struktury, nástroje, jazyky, zkušenosti s automatizací testů a různé zajímavosti ze světa IT.

Pokud chcete nasát atmosféru minulých ročníků či ohodnotit kvalitu přednášek, navštivte náš YouTube kanál(https://www.youtube.com/@jopenspace). Nejoblíbenější z nich právě překonala 22 tisíc shlédnutí(https://www.youtube.com/watch?v=91x9P2PV3Fc).

Co je potřeba udělat, abyste se mohli zúčastnit? Připravit si desetiminutovou prezentaci na libovolné téma, která má potenciál oslovit ostatní přítomné. Historicky proběhlo i několik velmi zajímavých nevývojářských témat, takže ani výletu do úplně jiného oboru není třeba se nikterak bránit. Více o jOpenSpace najdete na https://www.jopenspace.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..