Uvádíme CZJUG Praha Tour (Introducing CZJUG Prague Tour)

Update: Sraz 21.11.2023 bude nakonec v prostorech MFF UK. S firmou Oracle spolupracujeme dál a plánujeme sraz v jejich prostorech někdy příště.

Update: The meetup on 21 November will be at MFF UK. We still plan to organize one of our future meetups at Oracle.


Ahoj, nejbližší setkání CZJUG Praha proběhne 21.11.2023, v úterý, ale pozor, tentokrát v prostorách firmy Oracle na Waltrovce, kousek od stanice metra Jinonice. Co se děje a proč je tomu tak? Čtěte dál a dozvíte se, že se jedná o novou aktivitu CZJUG. A taky to, že domovským přístavem CZJUG pořád zůstává MFF UK na Malé Straně, kde se budeme setkávat i nadále.

Hi, the next meetup of CZJUG Prague will take place 21 November 2023, on Tuesday. This time not in our traditional location, but in Oracle offices at Waltrovka, close to the Jinonice subway station. It’s the first of our new CZJUG Prague Tour events, which take place in offices of CZJUG partners like Oracle, JetBrains, and others. For more information, expect a usual invitation with all details.


V tomhle roce bychom chtěli oživit aktivity CZJUG v Praze a zase začít pravidelně se scházet. Ale nejen to, chystáme i pár novinek. A doufáme, že se nám s nimi povede nejen CZJUG aktivity znovu rozproudit, ale udělat je ještě zajímavější a přístupnější.

Proto tento rok plánujeme rovnou několik novinek. Jedna z nich je, že občas budeme schůzky pořádat na různých místech po Praze, v prostorech některých zajímavých firem. Nebojte se, pro ty, co mají rádi osvědčené prostory MFF UK na Malé Straně a rádi chodí na stejné známé místo, budeme pokračovat v pořádání setkání na MFF, když asi ne až tak často jako dřív. Věříme však, že někdo jiný zase bude mít radost, že se díky tomu snáz dostane na schůzku cestou z práce nebo z domova. A nebo se třeba někdo těší, že konečně uvidí, jak to vypadá v nějaké firmě, kterou zná jenom z legend.

Taky doufáme, že nová místa nám přinesou novou energii a nový rozměry pro naše srazy. Přesto se ale budeme snažit o to, aby všechny akce pod hlavičkou CZJUG zůstaly v původním komunitním duchu a byly přístupné všem, včetně přednášejících, kteří by se s námi chtěli podělit o svoje zkušenosti a poznatky.

Setkání, která se uskuteční na různých místech po Praze, budeme nazývat CZJUG Praha Tour, aby bylo hned jasné, že sraz bude někde jinde než obvykle.

Nejbližší setkání CZJUG Praha bude právě součástí CZJUG Praha Tour, a to prostorech firmy Oracle na Waltrovce. Více info zveřejníme brzy, obvyklým způsobem na jug.cz a na sociálních sítích. Prozatím si poznačte datum do kalendáře a připravte se na povídání o tom, co je nového v Java 21 a nejnovějších inovacích v Java světě.

Pro tento rok chystáme spolupráci s Oracle a JetBrains, které jsou dlouhodobými partnery CZJUG a které jistě znáte. Jednáme taky o spolupráci s dalšími zajímavými firmami, jako jsou ShipMonk, Y Soft, nebo Azul.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..